Stencel Biuro Rachunkowe

O nas

Zapewniamy obsługę Twoich dokumentów, abyś mógł bezpiecznie rozwijać swoją firmę.

Historia firmy

Swoje usługi świadczymy od 1994 roku.

Od początku działalności dążymy do zminimalizowania biurokracji oraz wybierania optymalizacji dla rozliczeń podatkowych. Naszym celem jest aby wszystkie sprawy związane z prowadzeniem biznesu Klient mógł załatwić w jednym miejscu.

Zatrudniani przez nas specjaliści, dzięki dostępowi do publikacji i szkoleń, cały czas rozwijają się i podążają oraz nadążają za licznymi zmianami w przepisach. Dodatkowo współpracujemy z wieloma ekspertami dziedzin pokrewnych naszej działalności (m.in. prawnikami, doradcami).
Obsługujemy przedsiębiorstwa o wielu profilach działalności, różnych formach prawnych i rodzajach opodatkowania z całej Polski (m.in. Warszawa, Gdańsk, Białystok, Łódź).

Nauczyliśmy się podchodzić indywidualnie do każdego Klienta bo wiemy, że każda działalność jest wyjątkowa.
Będąc Państwa pełnomocnikami, możemy reprezentować Was przed urzędami (US, ZUS, Urząd Miasta, Urząd Ochrony Środowiska, Urząd Statystyczny, itp.) oraz kontrahentami, dzięki czemu oszczędzacie czas na załatwianie biurokratycznych spraw.

Prowadzimy pełną dokumentację pracowniczą. Dodatkowo spełniamy wymogi aby móc szkolić Państwa oraz Państwa pracowników w zakresie BHP lub przygotowywać niezbędną dokumentację na potrzeby Inspekcji Pracy. Dbamy o bezpieczeństwo w zakładach pracy.
Dopełniamy wszelkich formalności nie angażując Państwa czasu.

Nasza główna siedziba mieści się w Olsztynie, w samym centrum miasta.
W związku z rosnącą liczbą Klientów usytuowanych w północnej części kraju, od 2014 roku nasze Biuro ma również oddział w Gdańsku – aby być bliżej Was.
Naszym mottem jest oszczędzanie czasu przedsiębiorcy aby mógł rozwijać swoją działalność.
Ty zarabiaj – my zajmiemy się formalnościami.

Czym sie zajmujemy

Głównym filarem naszej działalności jest obsługa księgowa i kadrowo- płacowa przedsiębiorstw. Oferujemy również wsparcie w załatwieniu formalności w urzędach związanych z prowadzoną działalnością, przeprowadzamy szkolenia BHP i dokonujemy analizy oceny ryzyka zawodowego.

Dlaczego my?

Doświadczenie

Wiedza

Zaangażowanie

Indywidualne podejście

Napisz do nas

Formularz nie został wysłany,
popraw dane.

Formularz został wysłany,
skontaktujemy się z tobą możliwie jak najszybciej

Proszę potwierdzić zgodę na przetwarzanie danych osobowych

106

Oddział w Olsztynie

Godziny pracy

Pon. – Pt. 8:00 – 16:00

Oddział w Gdańsku